Jednoduchá hra se slovy, která si v poslední době podmanila internet. Můžete stahovat pro Android nebo iPhoneRecenze hry PixWords

Pixwords je hra pro mobilní telefony, která si v poslední době podmanila mobilní svět. Hru můžete stahovat jak ve verzi pro Android tak ve verzi pro iPhony, takže hrát může opravdu každý.

O co v této hře jde?

Hra Pixwords je defacto vzdělávací hra. Vašim úkolem je z obrázku rozpoznat slovo, které doplníte do volných písmenek. Je to vlastně obdoba klasické křížovky, akorát v obrázkové verzi. Kdo zná hru Scrabble nebo slovní fotbal bude v této hře také jako doma.

V případě Pixwords je databáze obrázků opravdu velká a vývojáři určitě pracují na dalším vylepšení a rozšíření obrázkové galerie.

Pixwords nápověda

Když to nejde a nevíte si rady můžete využít nápovědu. Tu můžete zakoupit za body, které získáte při hraní. Nápověda je ale docela drahá, takže si budete muset vystačit s minimem nápověd, jinak se dostanete do potíží.

Pokud Vám dojdou body za které můžete nápovědy kupovat, máte dvě možnosti. Buď si koupíte za reálné peníze další zlaťáky a ty znovu utrácíte nebo využijete našeho webu. Snažíme se naším uživatelům pomoci a sdílet vzájemně těžké obrázky, více informací najdete v sekci nápověda pixwords případně můžete zkusit štěstí na naší Facebookové stránce a zeptat se dalších uživatelů, kteří třeba řešili podobný problém.

Pixwords vzdělává

Pokud je pro Vás bystření mozku v podobě hledání slov málo, máte možnost si s Pixwords procvičit i cizí jazyky. Stačí si vybrat na úvodní obrazovce jiný jazyk, třeba angličtinu a začít hledat slova v anglickém jazyce.

Pixwords může pomoci rozšířit slovní zásobu Vám i vašim dětem, nebojte se jim tuto hru doporučit, bude je bavit.Copyright 2014 NapovedaPixwords.cz