Jednoduchá hra se slovy, která si v poslední době podmanila internet. Můžete stahovat pro Android nebo iPhoneDatabáze obrázků pixwords

Pokud Vás také chytla hra Pixwords, určitě jste si již dlouho lámali hlavu nad některými obrázky. Ruku na srdce, není to někdy lehké, že? Některé obrázky jsou velmi těžké a proto Vám přinášíme nápovědu pixwords.

Už se mi několikrát stalo, že jsem některý obrázek nevěděl a lámal jsem si s ním hlavu, pak jsem využil nápovědy na Facebooku a když jsem dostal odpověď, tak jsem si říkal, že je to přeci tak jasné.

Jak získat nápovědu

Jestli se Vám nechce hledat, můžete si jednoduše dokoupit zlaťáky za které si můžete ve hře koupit nápovědu. Na výběr mááte zobrazení prvního písmena, zobrazení náhodného písmena nebo odebrání některých písmen z Vašeho zásobníků. Každá nápověda je jinak drahá. Ale vždy platí, že je velmi drahá:)

Né každý z nás je příznivcem nakupování her a utrácení peněz, proto můžete vyzkoušet i chytřejší způsoby nápovědy.

Nápověda chytřeji

Pokud se Vám nechtějí útrácet peníze, máme pro Vás lepší možnost. Vyzkoušejte naší Facebook stránku - nápověda pixwords, nahrajte tam screen ze svého mobilu a pošlete nám. Odpovíme Vám my nebo někdo z naší základny fanoušků. SPolečně je to luštění větší zábava:)Copyright 2014 NapovedaPixwords.cz